Vrácení / výměna zboží

Naším cílem je spokojenost zákazníků se zbožím, které jsme pro Vás vyrobili a který jste si na našem e-shopu zakoupili. Víme, že není vždy jednoduché odhadnout správnou velikost nebo barvu, která na fotografiích může působit zkresleně.

Jako při každém nákupu na e-shopu máte u nás nárok na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 zboží dnů od převzetí zásilky. Zde rozhoduje datum udané poštou jako převzetí.

Postup při výměně nebo vrácení zboží:

-zboží lze vrátit pouze neporušené, nepoužité a nepoškozené

-lhůta 14 dnů je dodržena, obdržíme- li v této lhůtě formulář pro výměnu/vrácení zboží, který si můžete vyžádat na e-mailu hippokids@hippokids.cz nebo si stáhnout ZDE

-zboží, které máte v úmyslu vrátit, je nutné doručit na adresu provozovny Vítězná 183, Kutná Hora, 284 03 do 14 dnů od doručení odstoupení od smlouvy. Pokud budete zboží vracet osobně na provozovně, bude Vám částka za vrácené zboží vyplacena na místě v hotovosti, případně na Vaši žádost, převodem na bankovní účet. Při zasílání poštou zabalte zboží tak, aby nedošlo k jeho poškození v průběhu přepravy. Ve vratkovém formuláři uveďte číslo Vašeho účtu, kam budou peníze za vrácené zboží odeslány. Číslo účtu uveďte i při výměně zboží pro případ, že by zboží na výměnu již nebylo skladem a museli bychom přistoupit k vrácení peněz. Nebude- li způsob platby pro vrácení uveden, vrací prodávající kupní cenu stejným způsobem jako ji obdržel.

-při výměně zboží – chybný výběr ze strany zákazníka bude účtováno poštovné ve výši 70Kč pro přepravu po ČR.

V případě vrácení části objednávky, která byla nad 2000 Kč, kde neúčtujeme dopravné, dojde k vzájemnému zápočtu a bude vrácení přeplatku poníženo o cenu dopravy.

Podnikatel nenese náklady spotřebitele spojené s vrácením zbožím!

Zboží nezasílejte na dobírku, žádné dobírkové balíky nepřijímáme.

Pokud si přejete zboží vyměnit za jinou barvu nebo velikost, není nutné toto řešit institutem odstoupení od smlouvy a novou objednávkou, stačí zaslat zboží zpět s vyplněným vratkovým formulářem. Vzhledem k možnosti změny stavu na skladě doporučujeme předchozí e-mailovou nebo telefonickou domluvu a bezodkladné zaslání. Výměna za zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě je provedena bezplatně.